Ścierki, rękawice i fartuchy

Kolorowe ścierki, rękawice i fartuchy

Żadna gospodyni domowa nie obejdzie się w kuchni bez takich akcesoriów, jak ścierki, rękawice i fartuchy. Elementy te, oprócz walorów funkcjonalnych, mogą również pięknie się prezentować. Pasujące do przestrzeni dodatki kuchenne wpływają na wizerunek każdego domu, a także sprawiają, że chętniej się w nim przebywa. Odpowiedniej jakości ręczniczki kuchenne wchłaniają wodę, a podczas gotowania warto je mieć zawsze pod ręką. W naszej ofercie występuje wiele wzorów tych produktów, dzięki czemu wyposażysz się kompleksowo!

Ścierki, rękawice i fartuchy w sklepie Tekstylia Promix

Ścierki, rękawice i fartuchy to elementy zazwyczaj intensywnie użytkowane. Powinny być one wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. W poniższej ofercie znajdziesz artykuły uszyte głównie z bawełny. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego produkty te zawierają świadectwo bezpieczeństwa OekoTex Standard 100, które jest potwierdzeniem jakości wyrobów włókienniczych.

Funkcjonalne ścierki, rękawice i fartuchy

W sklepie Tekstylia Promix jakość łączy się z zadziwiająco niską ceną. Zadbaliśmy o szeroki wybór naszych artykułów. Ścierki, rękawice i fartuchy dostępne są u nas w różnych wariantach kolorystycznych. Możesz zdecydować się na zakup pojedynczych sztuk kuchennych ręczników, jak i wybrać jeden z zestawów pakowanych po dwa egzemplarze. Niewątpliwą zaletą naszych produktów jest również ciekawe wzornictwo. Zapoznaj się z całym asortymentem i wybierz produkty, które najbardziej Ci odpowiadają! Gwarantujemy darmową dostawę od 400 zł i wysyłkę w ciągu 24h!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl